ATNAUJINTAS FIZIOTERAPIJOS KABINETAS

ATNAUJINTAS FIZIOTERAPIJOS KABINETAS

2022 11 22


ATNAUJINTAS FIZIOTERAPIJOS KABINETAS

Sėkmingai įgyvendinant Kazlų Rūdos savivaldybės ir Lenkijos Šypliškių valsčiaus projektą „Fizinės reabilitacijos metodų, skirtų pažeidžiamoms gyventojų grupėms, diegimas pasienio regione“, atnaujintas fizioterapijos kabinetas.

Fizioterapijos kabinete - net keletas naujų aparatų: PHYSIOTHERM-S trumpųjų bangų terapijos prietaisas, DEEP OSCILANTIONO-Evident dviejų kanalų, giliųjų virpesių terapijos prietaisas ir elektrinės stimuliacijos PHYSIOVAC-Expert prietaisas.

PHYSIOTHERM-S trumpųjų bangų terapijos prietaisas įvairaus intensyvumo elektrinių ir elektromagnetinių laukų pagalba gali pagaminti dielektrinį šildymą praktiškai bet kurioje kūno vietoje, todėl šią terapiją galima naudoti daugelyje sričių. Ši terapija yra ypač efektyvi gydant reumatinius sąnarių ir raumenų sutrikimus, kvėpavimo organų uždegimus, inkstų ir tulžies pūslės, bei kitus sutrikimus dėl nepakankamos perfuzijos.

DEEP OSCILANTIONO-Evident yra giliųjų virpesių terapijos prietaisas, sėkmingai naudojamas įvairiose medicininės terapijos srityse. DEEP OSCILLATION® giliųjų virpesių funkcija yra paremta pulsuojančiu elektrostatiniu lauku, kuris sukuriamas gydomame paciento kūno plote. Dėl rankinio aplikatoriaus judėjimo, aukšto poveikio vibruojantis poveikis yra sukeliamas paciento audinyje. Giliųjų virpesių terapija labiausiai tinkama skausmo ir uždegimo mažinimui, raumenų atpalaidavimui, kraujotakos gerinimui, audinių kokybės gerinimui.

PHYSIOVAC-Expert prietaisas-elektrinės stimuliacijos terapija. Stimuliacinės srovės yra taikomos audiniams, gydomiems elektrodais. Pagal srovės rėžimą ir parametrų pasirinkimą, stimuliacijos srovės gali būti taikomos: skausmo terapijai, kraujotakos stimuliacijai, mobilizacijai ir raumenų stimuliacijai, jonoforezei. Vakuumo elektrodai leidžia gydyti net tas kūno vietas, kurias įprastai pasiekti yra ganėtinai sunku. Vakuumas po elektrodais stimuliuoja kraujo cirkuliaciją ir gerina srovės perdavimą į audinį. Ultragarso terapija taikoma švelniai šilumos terapijai sąnariams, nervams, sausgyslėms ir raumenims skausmo gydymui artrito ir reumato atveju.

Kad Jūsų ligos atveju būtų parinkta tinkamiausia procedūra ir nebūtų pakenkta Jūsų sveikatai, prieš visas teikiamas fizioterapijos paslaugas būtina fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo konsultacija, kurios metu gydytojas įvertins, kokios procedūros yra saugios Jūsų sveikatai bei sudarys gydymo ir/ar sveikatinimo planą geriausiam gydymo efektui pasiekti.

KVIEČIAME NAUDOTIS MŪSŲ TEIKIAMOMIS PASLAUGOMIS!

Paslaugų vertinimas

Kviečiame įvertinti mūsų teikiamas paslaugas