COVID-19

Registracija vakcinacijai nuo koronaviruso (COVID-19): https://vakcina.myhybridlab.com/

Svarbiausia informacija apie koronavirusą: https://koronastop.lrv.lt/

Koronaviruso karštosios linijos tel.: 1808

Vakcinacijai nuo COVID-19 ligos registruotis galite Tel.:8 343 95271 arba internetu www.1808.lt

Nuo spalio 5 d. visose gydymo įstaigose bus galima pasiskiepyti nuo labiausiai plintančių infekcinių susirgimų – gripo ir koronaviruso vieno vizito metu. Skiepijimas gripo ir atnaujintomis COVID-19 vakcinomis labiausiai rekomenduojamas rizikos grupėse esantiems asmenims – jie abiem vakcinomis bus skiepijami nemokamai.

Rudens orai sudaro palankią terpę viršutinių kvėpavimo takų infekcijų plitimui, todėl SAM atkreipia dėmesį, jog labiausiai pasiskiepyti abiem – gripo ir COVID-19 – vakcinomis rekomenduojama rizikos grupei priklausantiems asmenims: 

-    65 metų amžiaus ir vyresniems žmonėms;

-    sergantiems lėtinėmis ligomis (taip pat ir vaikams);

-    socialinės globos ir slaugos įstaigų gyventojams (taip pat ir vaikų globos įstaigose);

-    sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams;

-    nėščiosioms (bet kuriuo nėštumo laikotarpiu).

Norint pasiskiepyti abiem vakcinomis, rekomenduojama kreiptis į gydymo įstaigą, prie kurios asmuo prisirašęs. COVID-19 vakcinomis gyventojai ir toliau galės skiepytis bet kurioje gydymo įstaigoje ir vaistinėse. Gripo vakcinos rizikos grupėms priklausantiems asmenims valstybės lėšomis kompensuojamos toje gydymo įstaigoje, kurioje asmuo yra registruotas. Savo lėšomis gripo vakcina galima pasiskiepyti bet kurioje gydymo įstaigoje ar vaistinėse.Paslaugų vertinimas

Kviečiame įvertinti mūsų teikiamas paslaugas